Traktory ogrodowe

Podkategorie

Traktorki ogrodowe firmy STIGA i AL-KO które znajdą Państwo w naszym sklepie różnią się między sobą silnikiem, napędem, liczbą cylindrów i umiejscowieniem agregatu tnącego. Łączy je natomiast wielozadaniowość, łatwa obsługa, wydajność i efektywność pracy. Wysoka jakość i wydajność oferowanych traktorków do ogrodu umożliwią prace nawet dla najbardziej wymagających. Koszenie dużych obszarów trawników za pomocą naszych traktorków umożliwi zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy.


Traktory ogrodowe

Traktor ogrodowy gwarantem wydajności w pracy

Trawnik w dużym ogrodzie lub na rozległej działce wymaga odpowiedniej pielęgnacji, w której doskonałe wsparcie zapewnia spalinowy traktor ogrodowy firmy Stiga czy AL-KO. W naszej ofercie znajdziesz te maszyny w wielu wersjach. Zakup tego rodzaju kosiarki z koszem umożliwia wyjątkowo szybkie i wygodne koszenie trawy, pozwala zachować więcej sił i decyduje o wyjątkowo wysokiej wydajności pracy. Z tego powodu traktorek jest polecany właścicielom nieruchomości o dużej powierzchni, gdzie wykorzystanie standardowego sprzętu może być całkowicie nieefektywne. Ogrodowa kosiarka spalinowa z koszem Stiga, AL-KO i innych producentów zapewnia także oszczędność czasu, który trzeba by poświęcić na grabienie i transportowanie trawy.

Wysoką wydajność gwarantuje zastosowanie solidnych elementów oraz mechanizmów konstrukcyjnych, jak np. odpowiednie rozmiary ostrzy. Równie ważna jest wygoda operatora, dlatego spalinowe kosiarki (traktorki) ogrodowe Stiga i AL-KO z koszem do trawy mają bardzo wygodne kokpity. Są też wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane fotele i nadzwyczaj łatwe w obsłudze kierownice oraz panele sterujące.

Traktorki Stiga – szeroka gama modeli o różnych parametrach

Bogactwo asortymentu pozwala na wybór konstrukcji o różnorodnych parametrach technicznych. Każda ogrodowa kosiarka spalinowa do trawy Stiga czy AL-KO typu traktorek zapewnia rozmaite metody koszenia, opróżniania kosza czy załączania noży. Oprócz tego gwarantuje wiele ustawień fotela, wysokości cięcia murawy, modyfikowania prędkości pracy ostrza czy właściwości jezdnych maszyny do przycinania trawy. W zależności od potrzeb można wybrać silnik na paliwa płynne o różnej pojemności, mocy znamionowej czy specyfiki systemu chłodzenia. Dzięki tak szerokiej gamie produktów bez trudu odnajdą Państwo w ofercie model traktora ogrodowego Stiga czy AL-KO, który spełni wymagania konkretnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami i zakupu spalinowych kosiarek z koszem do trawy, które dystrybuujemy przy współpracy jedynie ze sprawdzonymi markami.

Aktywne filtry