Dmuchawy

Podkategorie

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo odkurzacze ogrodowe i dmuchawy do liści wielu uznanych marek. Asortyment tworzą m.in. urządzenia firm Stiga, Milwaukee, Dedra czy AL-KO. Dystrybuujemy funkcjonalne modele akumulatorowe z mocnymi i trwałymi bateriami o różnej pojemności, a także spalinowe z niezawodnymi silnikami o szerokim zakresie mocy.

Dmuchawy do liści – wydajność i komfort pracy

Urządzenia przeznaczone do ręcznej obsługi są wyposażone w ergonomiczne uchwyty, dzięki którym praca jest sprawna i wygodna w każdych warunkach. O komforcie działania decyduje także niska waga sprzętów zapewniająca zwrotność manewrowania, a co za tym idzie – wysoką precyzję wykonywanych czynności. Niektóre akumulatorowe i spalinowe odkurzacze ogrodowe i dmuchawy do liści, m.in. marki Stiga, wyposażono w wygodne szelki umożliwiające odciążenie rąk i równomierne rozłożenie ciężaru maszyny. Poszczególne modele są uzupełnione o zestawy praktycznych końcówek, które można dobierać do specyfiki sprzątanych powierzchni.

Szeroki wybór dmuchaw do liści i odkurzaczy ogrodowych

Mając na uwadze rozmaite potrzeby klientów stosujących oferowane urządzenia, zadbaliśmy o zróżnicowany asortyment składający się m.in. z poręcznych i lekkich modeli dla użytkowników domowych, jak i przeznaczonych do bardziej zaawansowanych prac. Niezależnie od tego, jaką prędkość czy przepustowość końcówek ma osiągać dmuchawa, czy ogrodowy odkurzacz spalinowy bądź akumulatorowy do liści, jesteśmy przekonani, że uda się znaleźć w naszym sklepie odpowiedni egzemplarz. W przypadku wersji na baterie warto zwrócić uwagę na parametry takie jak pojemność i czas działania w ramach jednego cyklu ładowania.

Każda dmuchawa do liści, w tym marki Stiga, jest wyposażona w funkcję ssącą i pojemniki na zanieczyszczenia. Z kolei do bardziej zaawansowanych zastosowań polecamy rozbudowane odkurzacze ogrodowe przypominające swoją budową kosiarkę. Ze względu na pojemność zbiornika (nawet 200 l) i szerokie końcówki ssące zarówno akumulatorowy, jak i spalinowy sprzęt polecamy w szczególności do prac porządkowych na rozległych terenach.

Aktywne filtry