Piły

Mamy w sprzedaży wiele spalinowych i elektrycznych, w tym akumulatorowych, pił i pilarek łańcuchowych marki Stiga i innych znanych producentów. Cechują je wydajne silniki o różnej mocy, które gwarantują efektywną pracę, a wyjątkowo ostre i wytrzymałe na eksploatację łańcuchy poradzą sobie z każdym ogrodowym wyzwaniem.

Piły łańcuchowe elektryczne i spalinowe – co wybrać?

Poszczególne modele różnią się od siebie m.in. długością i typem prowadnicy czy pojemnością zbiornika na paliwo (w przypadku modeli spalinowych). W przypadku pił i pilarek łańcuchowych elektrycznych Stiga warto zwrócić uwagę na moc i typ silnika, bo parametry te decydują o wydajności pracy. Z kolei wariant akumulatorowy jest bardziej mobilny i można z niego korzystać nawet w miejscach bez dostępu do gniazdka.

Modele na prąd są godne polecenia z uwagi na ich o lekkość i poręczność. Dla wielu osób znaczenie mają również ograniczony hałas oraz brak utrudniających pracę drgań i spalin, które emitują wszelkie rodzaju urządzenia zasilane paliwem. Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Stiga sprawdza się idealnie np. podczas przycinania konarów czy gałęzi w ogrodzie lub na działce.

Nowoczesne i funkcjonalne pilarki łańcuchowe

Poszczególne urządzenia tnące z naszej oferty mogą mieć różne funkcje, w tym m.in. takie, jak:

  • automatyczna pompa boczna,
  • system smarowania łańcucha,
  • mechanizm antywibracyjny,
  • hamulec bezpieczeństwa,
  • beznarzędziowy naciąg łańcucha.

Proponowane łańcuchowe pilarki i piły elektryczne (w tym akumulatorowe) i spalinowe marki Stiga i innych producentów, mają ergonomicznie zaprojektowane uchwyty, które pokryte są miękkim materiałem. W rękojeści wkomponowano elementy umożliwiające wygodne sterowanie napędem i błyskawiczne odłączenie wyłączenie urządzenia. Dla wygody i bezpieczeństwa producenci zadbali o maksymalną redukcję wagi sprzętu, co ma niebagatelne znaczenie dla komfortu i precyzji cięcia podczas dłuższych sesji pracy. Łańcuchowa piła spalinowa bądź elektryczna to dobry wybór – zapraszamy do składania zamówień!

Piły W tej kategorii nie ma produktów.