Elektronarzędzia

Elektronarzędzia W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie


 • Elektronarzędzia akumulatorowe - niezwykle wygodne i bezobsługowe w zakresie paliw, przedłużaczy itp.

  Elektronarzędzia akumulatorowe – dlaczego warto?


  Istnieje wiele powodów, dla których warto się zdecydować na elektronarzędzia akumulatorowe, a jednym z nich jest poręczność tych maszyn. W porównaniu do urządzeń urządzeń spalinowych lub elektrycznych zasilanych z sieci elektrycznej ograniczającej pracę przedłużaczami i ich długością.


  Prostota akumulatorowych narzędzi w użytkowaniu sprawia, że coraz większe prac i urządzeń jest właśnie tak produkowanych. Rozwój technologi przyczynił się do szybkiego wzrostu ilości asortymentu elektronarzędzi i dostosowaniu ich w zakresie pracy na akumulatorach. Marki takie jak Milwaukee, Makita, Festool, Stiga, Dedra, Graphite stały się czołówką producentów narzedzi o zasilaniu akumulatorowym.

  Najważniejsze zalety elektronarzędzi akumulatorowych


  Przyjazność dla środowiska oferowanych elektronarzędzi akumulatorowych wynika także z niskiego poziomu głośności. Ciche działanie powoduje, że praca przebiega bez wpływu na otoczenie i zarazem jest niegroźne dla użytkownika – z powodzeniem da się je wykonywać bez specjalnych słuchawek tłumiących hałas. Niewielkie gabarytowo, poręczne narzędzia może być z powodzeniem używane  gdyż wydajności narzędzi dorównują a nawet przewyższają parametry tradycyjnych narzędzi .

 • Mieszadło do zapraw


  Mieszadła do zapraw są w ostatnich latach niezwykle często używane w branży remontowo - budowlanej ułatwiając oraz przyśpieszając pracę z zaprawami. Ręczne mieszanie zapraw klejowych, tynkowych i wszelkiego rodzaju zostało i tu usprawnione dając możliwość w łatwy sposób usprawnienie sobie pracy. Szeroki zakres mieszadeł do zapraw oferowany jest przez wiele firm, które codziennie ulepszają swój asortyment

  Mieszadła do kleju


  Mieszadła do kleju i zapraw  oraz ich dopasowanie do swoich potrzeb powinno odbywać się dopasowując je do typu klejów, zapraw oraz masy jaką zamierzamy wykorzystywać.
  Odpowiednie dobranie sprzętu mieszającego przyczyni się do odpowiedniego rozrobienia masy i jej konsystencji. Poniżej przedstawiamy Państwu wszystkie dostępne mieszadła w naszym sklepie i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.