Olejowe bez odprowadzania spalin

Podkategorie

W tej kategorii prezentujemy Państwu nagrzewnice bez odprowadzania spalin marki Master i innych producentów. Mamy urządzenia o różnej mocy i przepustowości stworzone z wyjątkowo trwałych materiałów, które przesądzają o ich niezawodności i bezpieczeństwie eksploatacji zgodnej z zaleceniami. Są wyposażone w nienagrzewające się obudowy, solidne komory z materiałów takich jak stal nierdzewna, pojemne zbiorniki na olej oraz funkcjonalne filtry.

Solidne i praktyczne nagrzewnice olejowe Master

Profesjonalne wykończenie obudowy, a w niektórych wariantach także zamontowanie systemów jezdnych przesądza o wygodnym użytkowaniu i sprawnym transporcie tych sprzętów. Jesteśmy przekonani, że dzięki optymalnej przepustowości wybranej nagrzewnicy olejowej bez systemu odprowadzającego spaliny m.in. marki Master, wskaźnikom, kontrolkom i możliwości założenia termostatu wybrane urządzenie spełni Państwa potrzeby.

Nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin – zastosowanie

Specyfika proponowanych maszyn sprawia, że nadają się one wyłączenie do stosowania w przestrzeniach otwartych. Polecamy je do ogrzewania namiotów, warsztatów czy placów remontowych, gdzie zapewniony jest stały dostęp świeżego powietrza. Dlaczego? Otóż pozbawiona wymiennika nagrzewnica olejowa Master, czy innego producenta, działa bez odprowadzania spalin, dlatego produkty spalania oleju wydostają się na zewnątrz razem z ogrzanym powietrzem, stanowiąc zagrożenie dla ludzi i zwierząt w przestrzeniach zamkniętych. Zatem jeśli szukacie Państwo wydajnego modelu zewnętrznego, warto wybrać egzemplarze oferowane w naszym sklepie – są niedrogie i niezawodne!

Aktywne filtry