Olejowe z odprowadzaniem spalin

Podkategorie

Sprzedawane przez nasz sklep nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin, m.in. marki Master, pozwalają doprowadzić ciepłe powietrze w każde miejsce poprzez specjalne przewody. Poszczególne modele oferują optymalną przepustowość i dopływ ciepła, a ich konstrukcje bazują na sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych.

Wytrzymałe i funkcjonalne nagrzewnice olejowe Master

Odpowiednio dobrana pod kątem indywidualnych wymagań nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin gwarantuje wyjątkową trwałość zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych komponentów. O wydajności i niezawodności decydują m.in. solidne komory ze stali nierdzewnej i wytrzymałe obudowy urządzeń takich marek, jak Master. Funkcjonalność oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania zapewniają filtry oleju, koła do transportu, termostat oraz poszczególne kontrolki i wskaźniki, np. przegrzania.

Nagrzewnice olejowe z systemem odprowadzania spalin

Dostępne w naszym sklepie nagrzewnice olejowe z oprowadzaniem spalin są wyposażone w specjalne systemy usuwające produkty spalania. W efekcie do ogrzewanych za pomocą urządzenia przestrzeni przedostaje się wyłącznie suche i czyste powietrze, czyli bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Z tego powodu proponowane urządzenia polecamy do wszelkiego rodzaju przestrzeni zamkniętych. Warto jednak zauważyć, że w przypadku tego typu maszyn, trzeba liczyć się z pewną utratą generowanego ciepła, którego niewielka część wydostaje się wraz ze spalinami. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją urządzeń Master oraz innych producentów i zamawiania wybranych.

Aktywne filtry