Akumulatorowe

Podkategorie


Elektronarzędzia akumulatorowe - niezwykle wygodne i bezobsługowe w zakresie paliw, przedłużaczy itp.

Elektronarzędzia akumulatorowe – dlaczego warto?


Istnieje wiele powodów, dla których warto się zdecydować na elektronarzędzia akumulatorowe, a jednym z nich jest poręczność tych maszyn. W porównaniu do urządzeń urządzeń spalinowych lub elektrycznych zasilanych z sieci elektrycznej ograniczającej pracę przedłużaczami i ich długością.


Prostota akumulatorowych narzędzi w użytkowaniu sprawia, że coraz większe prac i urządzeń jest właśnie tak produkowanych. Rozwój technologi przyczynił się do szybkiego wzrostu ilości asortymentu elektronarzędzi i dostosowaniu ich w zakresie pracy na akumulatorach. Marki takie jak Milwaukee, Makita, Festool, Stiga, Dedra, Graphite stały się czołówką producentów narzedzi o zasilaniu akumulatorowym.

Najważniejsze zalety elektronarzędzi akumulatorowych


Przyjazność dla środowiska oferowanych elektronarzędzi akumulatorowych wynika także z niskiego poziomu głośności. Ciche działanie powoduje, że praca przebiega bez wpływu na otoczenie i zarazem jest niegroźne dla użytkownika – z powodzeniem da się je wykonywać bez specjalnych słuchawek tłumiących hałas. Niewielkie gabarytowo, poręczne narzędzia może być z powodzeniem używane  gdyż wydajności narzędzi dorównują a nawet przewyższają parametry tradycyjnych narzędzi .

Aktywne filtry