Kosiarki elektryczne

Podkategorie

Kosiarki elektryczne - niezwykle wygodne i bez obsługowe w zakresie paliw itp.

Wystarczy przedłużacz i praca w ogródku podczas koszenia staje się niezwykle przyjemna podczas pielęgnacji trawników

 

Kosiarka elektryczna – dlaczego warto?

Istnieje wiele powodów, dla których warto się zdecydować na kosiarki elektryczne do trawy, a jednym z nich jest poręczność tych maszyn. W porównaniu z modelami spalinowymi są one małe, co ułatwia eksploatację i jest szczególnie pożądane na obszarach o niewielkiej lub średniej powierzchni. Łatwość prowadzenia i lekkość sprawiają, że wykonywanie prac ogrodowych przy ich użyciu jest wyjątkowo sprawne. W naszej ofercie znajdują się wysokojakościowe i zarazem tanie urządzenia sprawdzonych i cenionych marek, takich jak np. Stiga, AL-KO, Dedra czy Castel Garden.

Za wyborem sprzętu zasilanego prądem przemawia jego ekologiczny charakter. Jako że mała kosiarka elektryczna do trawy pracuje bez spalania płynnego paliwa, pobierając energię z gniazdka sieciowego, pozostaje wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Można z niej bezpiecznie korzystać nawet w ciasnych miejscach, gdzie nagromadzenie spalin z urządzenia zasilanego węglowodorami mogłoby być szkodliwe. W tym kontekście ważna jest również oszczędność działania napędu na prąd – koszty eksploatacji są niskie, a brak konieczności kupowania benzyny na stacji pozwala przystąpić do koszenia w dowolnym momencie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wysokojakościowymi i tanimi maszynami marek Stiga, AL-KO, Dedra.

Najważniejsze zalety kosiarek elektrycznych do trawy

Przyjazność dla środowiska oferowanych kosiarek elektrycznych do trawy wynika także z niskiego poziomu głośności. Ciche działanie powoduje, że koszenie przebiega bez wpływu na otoczenie i zarazem jest niegroźne dla użytkownika – z powodzeniem da się je wykonywać bez specjalnych słuchawek tłumiących hałas. Małe, poręczne urządzenie może być z powodzeniem używane nawet o poranku. Jako że tani i jednocześnie solidny sprzęt takich producentów jak Stiga czy Dedra działa na relatywnie niskich obrotach i bez wykorzystania efektu spalania paliwa, ryzyko obudzenia domowników odgłosami silnika jest ograniczone do minimum.

Relatywnie niewielka waga urządzeń zasilanych prądem pozwala na ich efektywne użytkowanie nawet przez młodzież. Lekką i małą konstrukcją można łatwo manewrować, docierając do trudno dostępnych miejsc. Jeśli wszystkie te zalety przemawiają do Ciebie i zamierzasz zaopatrzyć się w jeden z modeli dostępnych w naszej ofercie, przy wyborze weź pod uwagę przede wszystkim moc danego egzemplarza – im większy obszar do koszenia, tym wyższa powinna być jej wartość. Ważne czynniki, które warto uwzględnić przy zakupie, to również długość przewodu i pojemność kosza na ścinki. Jeżeli więc interesuje Cię wysokojakościowa i jednocześnie tania kosiarka elektryczna do trawy Stiga, Dedra, AL-KO lub innego sprawdzonego producenta, zamów ją u nas w atrakcyjnej cenie!

Aktywne filtry