AL-KO NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HT 3660 (ZESTAW) 127752

1 331,00 zł
Brutto
Produkt dostępny!
127752
2 Przedmioty
4003718065169
Doskonałe informacje dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi akumulatorowych nożyc do żywopłotu solo by AL-KO HT 3660Podświetlany wyświetlacz informuje o korzystaniu z trybu Power lub Eco, zablokowaniu ostrza lub niskim poziomie naładowania akumulatora. Elastyczna pielęgnacja żywopłotów bez uciążliwego kabla - z wydajnością cięcia i pracy, która robi wrażenie nawet na profesjonalistach: Nożyce do...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Doskonałe informacje dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi akumulatorowych nożyc do żywopłotu solo by AL-KO HT 3660

Podświetlany wyświetlacz informuje o korzystaniu z trybu Power lub Eco, zablokowaniu ostrza lub niskim poziomie naładowania akumulatora. Elastyczna pielęgnacja żywopłotów bez uciążliwego kabla - z wydajnością cięcia i pracy, która robi wrażenie nawet na profesjonalistach: Nożyce do żywopłotu solo® AL-KO HT 3660 nie idą na żadne kompromisy, ale wykorzystują wszystkie zalety akumulatorowego zasilania do wydajnej pracy - nawet podczas pielęgnacji większych żywopłotów.

 
Z naszymi nożycami do żywopłotu HT 3660 poradzisz sobie z każdym zadaniem

Łatwa, bezwysiłkowa obsługa w każdej pozycji roboczej jest gwarantowana dzięki 5-kierunkowemu regulowanemu uchwytowi. Zapewnia to elastyczność i pozwala zoptymalizować wyważenie nożyc do żywopłotu i uzyskać wygodną pozycję, po prostu przekręcając uchwyt. Spód akumulatorowych nożyc do żywopłotu wykonany jest z wysokiej jakości stopu magnezu, co zapewnia wyjątkową stabilność i wytrzymałość. Wysokiej jakości 60-centymetrowe bezpieczne ostrze zapewnia duże, wydajne cięcie przy optymalnej ochronie człowieka i maszyny. Aby zapewnić taką wydajność, model HT 3660 jest zasilany wydajnym akumulatorem AL-KO 36 V. Akumulator i ładowarka wchodzą w skład zestawu.

 
Przeciwbieżny bezpieczny nóż o długości cięcia 60 cm i grubości cięcia 36 mm znacznie ułatwia pracę w ogrodzie.

W zależności od potrzeb można ustawić ekonomiczną prędkość ECO lub prędkość Power. Zintegrowana osłona przed uderzeniami chroni wysokiej jakości ostrze przed uszkodzeniem, na przykład podczas cięcia wzdłuż ziemi i ścian. Ważące zaledwie 3,6 kg (bez akumulatora) idealnie nadaje się do pracy na większych powierzchniach.

Ogólny
Numer produktu     127752
Waga netto w kg     3.6 KG
Waga brutto w kg     8.35 KG
Skoki w skokach / min     4000
Linia     Premium
Marka     solo® by AL-KO
Power supply
Silnik     Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów     AL-KO 36 V
Pojemność akumulatora (wewnętr     5
Kompatybilne baterie     113280, 113524, 114017, 114046
Cutting System
Długość cięcia w mm     600 MM
Zasada cięcia     Przeciwbieżny nóz
Handle system
Regulowany uchwyt     tak

127752
2 Przedmioty

Warunki gwarancjne

Faktura: 12 miesięcy
Paragon: 36 miesięcy
Twoje korzyści:

- do 5 lat gwarancji producenta: Przedłużenie okresu gwarancji aż do 5 lat (dotyczy wybranych produktów zgodnie z warunkami gwarancji)
- Bezpieczeństwo: Używając urządzenia zgodnie z przeznaczeniem (zgodnie z instrukcją obsługi), nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów naprawy
- Miejsce zakupu: Gwarancja dotyczy wszystkich urządzeń AL-KO & solo® by AL-KO zakupionych w Polsce - niezależnie od tego czy zostały zakupione u wyspecjalizowanych sprzedawców, w sklepach z narzędziami czy w sklepie internetowym.
- Niezawodny serwis: Dzięki naszej rozległej sieci autoryzowanych partnerów serwisowych i naszej obsłudze klienta otrzymasz kompetentną i szybką pomoc w przypadku napraw.

To jest proste! Trzy kroki do gwarancji 2+1, 2+2 lub 2+3:
1. Kup produkt (Pamiętaj o przeglądzie zerowym) i zarejestruj urządzenie w naszym formularzu Rejestracji produktu w ciągu 30 dni od dnia zakupu.
2. Wydrukuj kartę okresowych przeglądów wraz z dowodem zakupu w przypadku roszczenia gwarancyjnego.
3. Wykonuj przeglądy w autoryzowanych punktach serwisowych i uzyskaj potwierdzenie w karcie przeglądów.

Zobacz więcej szczegółów warunków gwarancyjnych - ALKO KARTA .pdf

Specyficzne kody

ean13
4003718065169

Komentarze

Napisz swoją opinię

AL-KO NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU HT 3660 (ZESTAW) 127752

Napisz swoją opinię