• AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw
 • AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw
 • AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw
 • AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw
 • AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw
 • AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw
 • AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw
 • AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw

AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw

758,00 zł
Brutto
Produkt chwilowo niedostępny!
113815
003718061116
Nowy
    Lekkie i poręczne akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku    Duży promień działania dzięki ruchomemu mieczowi do 3,5 m wysokości roboczej dzięki długiemu rozsuwanemu teleskopowi    Niski poziom wibracji    Diamentowy nóż o długości 51 cm z zabezpieczeniem    Bezprzewodowe urządzenie z akumulatorem EasyFlex 20 V / 2,5 Ah    Zestaw zawiera: nożyce EasyFlex (nr art. 113539), akumulator...
Ilość
Obecnie brak na stanie    Lekkie i poręczne akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku
    Duży promień działania dzięki ruchomemu mieczowi do 3,5 m wysokości roboczej dzięki długiemu rozsuwanemu teleskopowi
    Niski poziom wibracji
    Diamentowy nóż o długości 51 cm z zabezpieczeniem
    Bezprzewodowe urządzenie z akumulatorem EasyFlex 20 V / 2,5 Ah
    Zestaw zawiera: nożyce EasyFlex (nr art. 113539), akumulator (nr art. 113698) oraz ładowarkę (nr art. 113560)


Idealne urządzenie do żywopłotu, charakteryzujący się wygodą obsługi i niezawodnością. Jest to podstawowy model nożyc do pielęgnacji wyjątkowo wysokich żywopłotów w ogrodzie przydomowym.

Akumulatorowa nożyce do żywopłotu AL-KO HTA 2050

Dzięki bezprzewodowym nożycom ścinanie/podcinanie żywopłotu jest bardzo łatwe. Urządzenie wyposażone jest w diamentowe ostrze. Wysokiej jakości nóż o szerokości 51 cm zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie. Sekator zaprojektowany został specjalnie do wysokich żywopłotów, może osiągnąć wysokość roboczą do 3,5 m za pomocą bardzo długiego teleskopu. Dzięki zginanej prowadnicy można dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Nożyce są bardzo lekkie i dzięki baterii pracują niezależnie od sieci. Bezpieczna i wygodna praca w każdej pozycji jest również możliwa dzięki regulowanemu, ergonomicznie uchwytowi z wieloma kątami nachylenia. Nożyce do żywopłotu HTA 2050 zasilane są przez baterię z rodziny EasyFlex, która może obsługiwać różne urządzenia Al-KO EasyFlex – zmniejsza to wydatki.

Dane techniczne nożyc do żywopłotu AL-KO HTA 2050

Nożyce wyposażone są diamentowy i trwały ostry nóż o długości cięcia 51 cm. Łącznie z baterią urządzenie waży tylko 3,5 kg łącznie z baterią i jest znacznie lżejszą niż inne nożyce do żywopłotu dostępne na rynku. Nożyce charakteryzują się niskim poziomem wibracji, dobrym rozkładem ciężaru, a także posiadają ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodę pracy - nawet nad głową. Wysokiej jakości, wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego jest bardzo trwała. Na jednym ładowaniem akumulatora litowo-jonowego EasyFlex 20 V / 2,5 Ah można pracować do 45 minut, a pusta bateria ładuje się w zaledwie około 50 minut. Akumulator litowo-jonowy jest wytrzymały, nie wymaga konserwacji, nie rozładowuje się samoczynnie, nie ma efektu pamięci.
Dane techniczne

 • Nr artykułu     113815
 • EAN     4003718061116
 • Linia produkcyjna     EasyFlex
 • Rodzaj baterii     20 V / 2,5/5 Ah, litowo-jonowy
 • Tryb pracy     Silnik akumulatorowy
 • Wysokość     robocza 3,5 m
 • Długość części tnącej w mm     510
 • Grubość cięcia     16 mm
 • Waga w kg całkowitych     4
 • Żywotność baterii / czas ładowania     45 min / 50 min (2,5 Ah), 80 min / 100 min (5 Ah)    NIEMIECKA INŻYNIERIA - MADE IN AUSTRIA

AL-KO - urządzenia ogrodowe skonstruowane w Niemczech.  Niedaleko miejscowości Günzburg położonej w Szwabii w Bawarii od ponad 40 lat konstruujemy i opracowujemy urządzenia ogrodnicze, które łączą w sobie innowacyjność, najwyższą jakość i najnowszą technikę. Stale w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, zawsze z zamiarem stworzenia urządzeń przyszłościowych.


113815

Warunki gwarancjne

Faktura: 12 miesięcy
Paragon: 36 miesięcy
Twoje korzyści:

- do 5 lat gwarancji producenta: Przedłużenie okresu gwarancji aż do 5 lat (dotyczy wybranych produktów zgodnie z warunkami gwarancji)
- Bezpieczeństwo: Używając urządzenia zgodnie z przeznaczeniem (zgodnie z instrukcją obsługi), nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów naprawy
- Miejsce zakupu: Gwarancja dotyczy wszystkich urządzeń AL-KO & solo® by AL-KO zakupionych w Polsce - niezależnie od tego czy zostały zakupione u wyspecjalizowanych sprzedawców, w sklepach z narzędziami czy w sklepie internetowym.
- Niezawodny serwis: Dzięki naszej rozległej sieci autoryzowanych partnerów serwisowych i naszej obsłudze klienta otrzymasz kompetentną i szybką pomoc w przypadku napraw.

To jest proste! Trzy kroki do gwarancji 2+1, 2+2 lub 2+3:
1. Kup produkt (Pamiętaj o przeglądzie zerowym) i zarejestruj urządzenie w naszym formularzu Rejestracji produktu w ciągu 30 dni od dnia zakupu.
2. Wydrukuj kartę okresowych przeglądów wraz z dowodem zakupu w przypadku roszczenia gwarancyjnego.
3. Wykonuj przeglądy w autoryzowanych punktach serwisowych i uzyskaj potwierdzenie w karcie przeglądów.

Zobacz więcej szczegółów warunków gwarancyjnych - ALKO KARTA .pdf

Specyficzne kody

ean13
003718061116
Nowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

AL-KO Akumulatorowy Sekator na Wysięgniku HTA 2050 - zestaw

Napisz swoją opinię