AL-KO - Pompa powierzchniowa Jet 6000/5 Premium

112844

Nowy produkt

4003718042917

AL-KO

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 370,00 zł brutto

-258,00 zł

1 628,00 zł brutto

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 628,00 zł


Zapytaj o rabat - produkt
AL-KO - Pompa powierzchniowa Jet 6000/5 Premium

AL-KO - Pompa powierzchniowa Jet 6000/5 Premium

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

 •  Wysokiej jakości pompa ogrodowa oferująca duże ciśnienie i wysoką wydajność
 •  Ochrona przed pracą na sucho dzięki systemowi Flow-Control
 •  Opatentowany, łatwy w czyszczeniu zintegrowany filtr wstępny XXL - optymalnie chroni wnętrze pompy przed zanieczyszczeniami
 •  Bezobsługowy silnik o mocy 1400 W z 5-stopniowym napędem pompy
 •  Szybki rozruch dzięki wbudowanemu systemowi JetPompa ogrodowa AL-KO Jet 6000/5 Premium o wysokim ciśnieniu i dużej wydajności oferuje liczne funkcje zwiększające komfort użytkowania. Jest ona szczególnie wydajnym, trwałym i energooszczędnym urządzeniem do Twojego ogrodu.

Pompa ogrodowa z segmentu Premium

Chcesz pobierać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub innego zbiornika? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Chcesz promować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? W takim razie pompa AL-KO to urządzenie dla Ciebie - jest ona bardzo wydajną pompa do nawadniania ogrodu. Instalacja przebiega w kilku prostych krokach, po czym urządzenie wykonuje swoją pracę w sposób cichy i wydajny. Pompa ogrodowa AL-KO Jet 6000/5 Premium przekonuje różnymi udogodnieniami, takimi jak łatwy pierwszy rozruch, proste czyszczenie, łatwo dostępny filtr, duża wydajność pompy oraz cicha praca. Ponadto, dzięki pięciostopniowemu napędowi o dużej sprawności i 1400 watom mocy, pompa oferuje dosyć siły, aby wydajnie pompować duże ilości wody ze studni, cystern, beczek z woda deszczową, stawów lub basenów. Jakość pompy zauważysz również po szczegółach, które pozwalają użytkować pompę przez długie lata: śrubunki przy złączkach są wykonane z mosiądzu, a elementy metalowe mające styczność z wodą są wykonane ze stali nierdzewnej.

Szczegóły techniczne pompy ogrodowej AL-KO Jet 6000/5 Premium

Dzięki wysokości podnoszenia do 60 m i głębokości zasysania maksymalnie 8 m ta pompa może być wszechstronnie wykorzystywana. Niezależnie od tego, czy jest to zbiornik naziemny, beczka z wodą deszczową czy studnia głębinowa - pompa o wydajności do 6000 l/h sprawdzi się w każdej sytuacji. Aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym większymi zanieczyszczeniami mechanicznymi, posiada skuteczny filtr w rozmiarze XXL, który jest łatwy w czyszczeniu i dlatego może być używany przez długi czas. W tym celu przyda się klucz do odkręcania filtra.
Wydajny system zasysania pompy ogrodowej AL-KO Jet 6000/5 Premium zapewnia szybką gotowość pompy do pracy. Elektroniczne sterowanie z systemem Flow-Control monitoruje pracę przez całą dobę i zapewnia optymalną ochronę przed pracą na sucho. Obudowa pompy ogrodowej AL-KO Jet 6000/5 Premium jest wykonana z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknami szklanymi i charakteryzuje się wysoką stabilnością i trwałością. Złącza mają standardowy rozmiar 1 cala, dzięki czemu łatwo podłączysz ją do swojej instalacji.
Uwaga: Ta pompa ogrodowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej i wody zawierającej chlor (basenowej) o temperaturze poniżej 35° C. Nie nadaje się również do użycia w wodzie słonej, z agresywnymi chemikaliami lub zawierającej piasek.Duża sprawność , cicha praca
Dzięki 5-stopniowej technice tłoczenie pod wysokim ciśnieniem, ze sprawnością ponad 30 %, pompa ogrodowa jet 6000/5 Premium jest nie tylko bardzo wydajna, ale także przyjemnie cicha – jej maksymalny poziom hałasu wynosi 73 db(A).

Pełna ochrona
Wbudowane zabezpieczenie przed pracą na sucho skutecznie chroni pompę przed ewentualnymi uszkodzeniami, gdy zabraknie wody. Łatwy w czyszczeniu fltr XXL zapewnia ponadto optymalną ochronę przed zanieczyszczeniem.

Błyskawiczny montaż
Dzięki zamontowanemu w fltrze zaworowi przeciwzwrotnemu pompy ogrodowe AL-KO zasysają wodę szczególnie szybko i łatwo się je uruchamia.

Łatwa obsługa
Przy użyciu dołączonego klucza do fltra można łatwo otworzyć obudowę fltra i błyskawicznie odkręcić wszelkie połączenia skręcane w celu napełnienia lub opróżnienia.

Dużo wody , mało hałasu
Pompa ogrodowa Jet 6000/5, pracująca pod maksymalnym ciśnieniem 6 barów, osiąga maksymalną ilość przetłaczanej cieczy na poziome 6000 l/h. I to przy bardzo cichych odgłosach pracy, wynoszących maksymalnie 73 db(A), aby móc delektować się spokojem w ogrodzie.

Solidna i bezobsługowa
Obudowy pomp ogrodowych AL-KO są wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej INOX lub wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego. To sprawia, że pompy charakteryzują się szczególną solidnością i trwałością. Wkładki mosiężne w połączeniach skręcanych przyłącza zapewniają ponadto solidność połączenia z powszechnymi gwintami G 1".Dane techniczne

 • Nr artykułu     112844
 • EAN     4003718042917
 • Linia produkcyjna     Premium
 • Tryb pracy     silnik elektryczny
 • Filtr wstępny     Tak
 • Moc w W     1 400
 • Wymiary     51,4x20,8x35,0 cm
 • Maks.głębokość zassania w m     8
 • Maks. wys. podnoszenia w m     60
 • Maks. wydajność w l/h     6 000
 • Układ wirników     5-stopniowy
 • Średnica układu ssącego Ø     G 1" (33,3 mm)
 • Ochrona przed suchobiegiem     Tak
 • Waga w kg całkowitych     13,9

Opinie

Napisz opinię

AL-KO - Pompa powierzchniowa Jet 6000/5 Premium

AL-KO - Pompa powierzchniowa Jet 6000/5 Premium

30 innych produktów w tej samej kategorii: