• AL-KO Hydrofor Hw 3000 Inox
 • AL-KO Hydrofor Hw 3000 Inox

AL-KO Hydrofor Hw 3000 Inox

 • PROMOCJA
659,00 zł
868,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 868,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny!
112846
4003718042931
Nowy
Silnik elektryczny Moc: 650 W Maksymalna głębokość zasysania: 8 m Maksymalna wysokość tłoczenia: 35 m Maks. ciśnienie tłoczenia: 3,5 bar Maksymalna wydajność: 3 100 l / h Ciśnienie zał. / wył.: 1,5 bar / 2,8 bar Napęd pompy: 1-stopniowy ⌀ wyjścia pompy: G 1” Poj. Zbiornika ciśnienia: 17 l Hydrofor HW 3000 INOX EASY Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze...
Ilość
Obecnie brak na stanie

 • Silnik elektryczny
 • Moc: 650 W
 • Maksymalna głębokość zasysania: 8 m
 • Maksymalna wysokość tłoczenia: 35 m
 • Maks. ciśnienie tłoczenia: 3,5 bar
 • Maksymalna wydajność: 3 100 l / h
 • Ciśnienie zał. / wył.: 1,5 bar / 2,8 bar
 • Napęd pompy: 1-stopniowy
 • ⌀ wyjścia pompy: G 1”
 • Poj. Zbiornika ciśnienia: 17 l

Hydrofor HW 3000 INOX EASY

Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub cysterny? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Czy chciałbyś pompować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? Dzięki naszym hydroforom jest to możliwe. Są idealnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym i ogrodzie.

Niezawodne korzystanie z wody deszczowej lub ze studni jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wodociągom domowym AL-KO. Dzięki naszym hydroforom możesz niezawodnie dostarczać wodę do nawadniania ogrodu dzięki inteligentnej elektronice, trwałej mechanice pomp i ciśnieniowemu zbiornikowi wody z 17-litrowym zbiornikiem ciśnienia, a nawet używać wody w domu do spłukiwania toalety, mycia naczyń, brania prysznica lub kąpieli. Domowy automat wodny AL-KO HW 3000 INOX EASY to nasz model z głowicą pompy wykonaną ze stali nierdzewnej, który zagwarantuje automatyczne zaopatrzenie w wodę gospodarstwo domowe.

 

Szczegóły techniczne hydroforu HW 3000 INOX EASY

Dzięki wysokości tłoczenia do 35 metrów i maksymalnej głębokości zasysania do 8 metrów przy maksymalnym ciśnieniu tłoczenia 3,5 bara, hydrofory mogą być wykorzystywane w różny sposób. Woda może być pobierana z zbiornika naziemnego, beczki deszczowej czy głębokiej studni - natychmiast gotowa do użycia pompa o przepływie do 3100 litrów / godzinę przekonuje do siebie w każdej sytuacji. Dzięki stałemu ciśnieniu hydrofory AL-KO z mocnym 1-stopniowym napędem o mocy 650 W mogą być używane niezawodnie do rożnych zadań.

Domowe automaty wodne pracują bardzo sprawnie, wydajnie i oszczędzają energię. Zainstalowane na stałe w domu lub w piwnicy hydrofory AL-KO nie tylko zapewniają stałe ciśnienie, ale także włączają się automatycznie po pobraniu wody. Jest również bardzo cichy z maksymalną emisją dźwięku.

Wydajny system zasysania AL-KO zapewnia szybki transport wymaganej wody, nawet na duże odległości. W ten sposób pompa jest gotowa do użycia w krótkim czasie. Przyłącza węży odpowiadają standardowemu rozmiarowi 1 cala, dzięki czemu istniejące systemy nawadniające można łatwo połączyć z domowymi automatami wodnymi AL-KO.

Uwaga: Pompa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

Dane techniczne

⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Poziom hałasu w dB(A) 74
Maks. ciś. tłoczenia w barach 2.8
Maks. wysokość tłoczenia w m 8
Ochrona przed suchobiegiem nie
Maksymalna wysokość podnoszeni 3100
Napęd pompy 1-stopniowy
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Linia Easy
Gwar. poziom hałasu w db(A) 76
Wyświetlacz ciśnienia manometr
Ciśnienie wyłączania w barach 2.8
Pojemność zbiornika ciśnie. 17
Marka AL-KO
Max. wysokość tłoczenia w m 35
Moc silnika w W 650
Klucz filtra nie
maksymalny przepływ l / h 3100
Przełącznik ciśnienia mechanicznie
Ciśnienie załączania w barach 1
Filtr nie

112846

Warunki gwarancjne

Faktura: 12 miesięcy
Paragon: 36 miesięcy
Twoje korzyści:

- do 5 lat gwarancji producenta: Przedłużenie okresu gwarancji aż do 5 lat (dotyczy wybranych produktów zgodnie z warunkami gwarancji)
- Bezpieczeństwo: Używając urządzenia zgodnie z przeznaczeniem (zgodnie z instrukcją obsługi), nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów naprawy
- Miejsce zakupu: Gwarancja dotyczy wszystkich urządzeń AL-KO & solo® by AL-KO zakupionych w Polsce - niezależnie od tego czy zostały zakupione u wyspecjalizowanych sprzedawców, w sklepach z narzędziami czy w sklepie internetowym.
- Niezawodny serwis: Dzięki naszej rozległej sieci autoryzowanych partnerów serwisowych i naszej obsłudze klienta otrzymasz kompetentną i szybką pomoc w przypadku napraw.

To jest proste! Trzy kroki do gwarancji 2+1, 2+2 lub 2+3:
1. Kup produkt (Pamiętaj o przeglądzie zerowym) i zarejestruj urządzenie w naszym formularzu Rejestracji produktu w ciągu 30 dni od dnia zakupu.
2. Wydrukuj kartę okresowych przeglądów wraz z dowodem zakupu w przypadku roszczenia gwarancyjnego.
3. Wykonuj przeglądy w autoryzowanych punktach serwisowych i uzyskaj potwierdzenie w karcie przeglądów.

Zobacz więcej szczegółów warunków gwarancyjnych - ALKO KARTA .pdf

Specyficzne kody

ean13
4003718042931
Nowy

Komentarze

Napisz swoją opinię

AL-KO Hydrofor Hw 3000 Inox

Napisz swoją opinię