AL-KO Akumulatorowa Piła Łańcuchowa CS 3635 ZESTAW 127744

1 509,00 zł
Brutto
Produkt dostępny!
127744
2 Przedmioty
4003718065084
solo® by AL-KO Akumulatorowa Piła Łańcuchowa CS 3635Bezemisyjna, bezprzewodowa, o dużej mocy cięcia i łatwa w obsłudze - nasza akumulatorowa piła łańcuchowa solo by AL-KO CS 3635.solo® by AL-KO Akumulatorowa Piła Łańcuchowa CS 3635 łączy w sobie przyjazne dla środowiska piłowanie bez spalin, dużą swobodę ruchów dzięki smukłej konstrukcji bez kabli oraz wysoką wydajność cięcia i pracy na poziomie...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

solo® by AL-KO Akumulatorowa Piła Łańcuchowa CS 3635

Bezemisyjna, bezprzewodowa, o dużej mocy cięcia i łatwa w obsłudze - nasza akumulatorowa piła łańcuchowa solo by AL-KO CS 3635.

solo® by AL-KO Akumulatorowa Piła Łańcuchowa CS 3635 łączy w sobie przyjazne dla środowiska piłowanie bez spalin, dużą swobodę ruchów dzięki smukłej konstrukcji bez kabli oraz wysoką wydajność cięcia i pracy na poziomie profesjonalnym. Innowacyjne rozwiązania techniczne zachwycą Cię podczas pracy.

Bądź doskonale poinformowany dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi

Inteligentny kokpit dostarcza Ci ważnych informacji o Twojej pile: zapala się, gdy w zbiorniku oleju łańcuchowego nie ma oleju, hamulec łańcuchowy jest włączony lub aktywowany jest tryb ECO. Dodatkowe oświetlenie LED umożliwia bezpieczną i precyzyjną pracę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Mocna wydajność cięcia

Piła łańcuchowa akumulatorowa czerpie moc z akumulatora litowo-jonowego 36 V, bez efektu pamięci i możliwości ładowania w dowolnym momencie. W zestawie akumulator (5 Ah) i ładowarka. Wysokiej jakości 35-cm prowadnica marki Oregon z wytrzymałą łańcuchem 3/8" zapewnia ogromną wydajność cięcia. Automatyczne smarowanie łańcucha, zbiornik oleju z okienkiem kontrolnym oraz szybkoszpanowacz do beznarzędziowego napinania/wymiany łańcucha i prowadnicy ułatwiają konserwację. Opcjonalnie można używać pasa akumulatorowego BB 40 (nr art. 127 573 / nr art. 127 579), aby nosić akumulator przy ciele i nie musieć go trzymać w rękach.

Akumulator do wszystkich urządzeń ogrodowych AL-KO 36 V.


NASTĘPNY POZIOM OŚWIETLENIA LED

Dzięki mocnemu oświetleniu LED nasza piła łańcuchowa akumulatorowa jest idealna również do użytku w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Dodatkowe cechy:

    Dodatkowe oświetlenie LED dołączane w przypadku słabych warunków oświetleniowych
    Łatwa w obsłudze beznarzędziowa regulacja napięcia łańcucha
    Dodatkowa możliwość otwarcia pokrywy bocznej za pomocą klucza sześciokątnego
    Cyfrowy, podświetlany wyświetlacz informacyjny o stanie pracy
    Zasilanie mocnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V. Akumulator (5 Ah) i ładowarka w zestawie
    Wysoka wydajność cięcia dzięki dużej prędkości łańcucha 24 m/s

Dane techniczne:

    Numer artykułu: 127744
    EAN: 4003718065084
    Masa netto w kg: 4,1 kg
    Masa brutto w kg: 8,5 kg
    Napięcie łańcucha: bez narzędzi
    Piła łańcuchowa: 3/8"
    Podziałka: 3/8" Spezial
    Linia produktów: PREMIUM
    Marka: solo® by AL-KO

Zasilanie:

    Typ zasilania: Ak

127744
2 Przedmioty

Warunki gwarancjne

Faktura: 12 miesięcy
Paragon: 36 miesięcy
Twoje korzyści:

- do 5 lat gwarancji producenta: Przedłużenie okresu gwarancji aż do 5 lat (dotyczy wybranych produktów zgodnie z warunkami gwarancji)
- Bezpieczeństwo: Używając urządzenia zgodnie z przeznaczeniem (zgodnie z instrukcją obsługi), nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów naprawy
- Miejsce zakupu: Gwarancja dotyczy wszystkich urządzeń AL-KO & solo® by AL-KO zakupionych w Polsce - niezależnie od tego czy zostały zakupione u wyspecjalizowanych sprzedawców, w sklepach z narzędziami czy w sklepie internetowym.
- Niezawodny serwis: Dzięki naszej rozległej sieci autoryzowanych partnerów serwisowych i naszej obsłudze klienta otrzymasz kompetentną i szybką pomoc w przypadku napraw.

To jest proste! Trzy kroki do gwarancji 2+1, 2+2 lub 2+3:
1. Kup produkt (Pamiętaj o przeglądzie zerowym) i zarejestruj urządzenie w naszym formularzu Rejestracji produktu w ciągu 30 dni od dnia zakupu.
2. Wydrukuj kartę okresowych przeglądów wraz z dowodem zakupu w przypadku roszczenia gwarancyjnego.
3. Wykonuj przeglądy w autoryzowanych punktach serwisowych i uzyskaj potwierdzenie w karcie przeglądów.

Zobacz więcej szczegółów warunków gwarancyjnych - ALKO KARTA .pdf

Specyficzne kody

ean13
4003718065084

Komentarze

Napisz swoją opinię

AL-KO Akumulatorowa Piła Łańcuchowa CS 3635 ZESTAW 127744

Napisz swoją opinię