STIGA System plecakowy do baterii SBH 900 AE

279050008/ST1

Nowy produkt

8008984844339

100 Przedmioty

905,00 zł brutto


Więcej informacji

System plecakowy SBH 900 odciąża urządzenie ręczne od ciężaru akumulatora i rozprowadza go równomiernie na plecach. Podwojenie dostępnej mocy sprawia, że ​​sesje robocze są znacznie wydajniejsze i wygodniejsze. Dzięki amortyzowanym paskom i klipsom uprzęży ergonomiczne szelki łatwo dopasowują się do rozmiaru, wzrostu i pozycji roboczej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć jednej, czy dwóch baterii, są one zawsze równoważone - pozwalając Ci skupić się na ścinaniu, przycinaniu lub usuwaniu roślinności. Masz też pełną kontrolę nad mocą. Cztery zielone diody LED na panelu sterowania urządzenia ręcznego pokazują poziom naładowania używanego akumulatora. Kiedy więc jeden się rozładuje, po prostu zmień go na drugi za pomocą przełącznika na dole plecaka - bez konieczności zdejmowania uprzęży. Aby uzyskać maksymalną moc podczas korzystania z ręcznych narzędzi serii 900, zaleca się stosowanie pary akumulatorów 48 V 7,5 Ah.

Expert seria 900
Odciążenie twojego ręcznego narzędzia
Przełącz się z jednego akumulatora na drugi
Mieści dwie baterie STIGA E-Power o dowolnym natężeniu
Ergonomicznie zaprojektowany

System plecakowy SBH 900 AE odciąża urządzenie od ciężaru akumulatora, dzięki czemu możliwe są dłuższe czasy pracy, a praca mniej męcząca dla rąk i ramion.

Gdy jeden akumulator się rozładuje, wystarczy wybrać drugi, obracając złącze przełącznika na plecaku.

Dwa gniazda akumulatorów są umieszczone jeden nad drugim, aby zapewnić równomierne rozłożenie ciężaru. Więc gdy używasz tylko jednej baterii, nadal jest idealnie wyważony.

Zaprojektowany na każde warunki. Zarówno szelki, jak i plecak są w pełni wodoodporne, a paski z wyściełanej tkaniny technicznej zapewniają wygodną cyrkulację powietrza.

Dopasuj paski i pięć haczyków do szelek, aby dopasować je do swojej pozycji cięcia. Kabel można dostosować również do użytkowników prawo- i leworęcznych.

Do narzędzi ręcznych serii 900 zalecane są dwa akumulatory E-Power 475 48 V 7,5 Ah. Ale każde natężenie prądu akumulatora E-Power pasuje do uprzęży, w tym serii 500 i 700 firmy STIGA.

Specyfikacja techniczna

SILNIK

  • Napięcie akumulatora 48 V
  • Seria Urządzenia Expert seria 900

WYMIARY CAŁKOWITE

  • Wielkość opakowania 285 X 255 X 505 mm
  • Waga 3,40 kg

27 innych produktów w tej samej kategorii: