MAGNUM SPAWARKA INWERTEROWA MMA SNAKE 200LED 230V 200A/60% GP 50, KPL. KABLI

U I SNA 200LD

Nowy produkt

5901013100181

Ten produkt nie występuje już w magazynie

899,00 zł brutto


Więcej informacji

UrządzenieSNAKE 200 LED marki MAGNUM jest lekkim, przenośnym źródłem energiiwykonanym w technologii inwertorowej.Urządzenie zasilane jest z sieci jednofazowej 230V, posiada maksymalny prąd spawania 200A oraz wysoką 60% sprawność.SNAKE 200 LED wyposażonyjest w duży multifunkcyjny wyświetlacz LEDz intuicyjny, łatwy w obsłudze panel sterowani.

Urządzenia oparte jest na zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz mniejsze zużycie energii. Urządzenie wyposażone jest w funkcję HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK, VRD. Dzięki temu zajarzanie łuku i prowadzenie elektrody jest niezwykłe łatwe, nawet dla spawaczy bez żadnego doświadczenia.

  • - Regulowana funkcja ARC FORCE - "dynamika łuku" - skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości. Zmniejszenie wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększenie wartości funkcji powoduje głębsze wtopienie i możliwość spawania krótkim łukiem,
  • - Regulowana funkcja HOT START - polegającą na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku, Zapobiega to zjawisku "przyklejania się " elektrody w początkowej fazie spawania, ułatwiając rozpoczęcie całego procesu,
  • - Funkcja ANTI STICK - funkcja przeciwzwarciowa,
  • - Funkcja VRD (Voltage Reduction Device) - wyłącza ona zasilanie w ciągu milisekund po zakończeniu spawania i redukuje napięcie na elektrodzie otulonej do bezpiecznego poziomu.

Spawarka SNAKE 200 LED przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych, wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, naprawczych, budowlanych itp. Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

ZESTAW ZAWIERA:

  • - Urządzenie SNAKE 200 LCD,
  • - Przewód roboczy MMA,
  • - Przewód masowy z zaciskiem,
  • - Instrukcję obsługi.

DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: AC 230 [V] / 50 [Hz]
- Zabezpieczenie zasilania: 20 [A] klasa C
- Sprawność: 60%
- Prąd spawania MMA: 30 - 200 [A]
- Średnica elektrody: 1,6 - 4,0 [mm]
- Napięcie biegu jałowego Uo: 70 [V]
- Chłodzenie: wentylator
- Klasa ochrony obudowy: IP21/F
- Waga: 4,7 kg

6 innych produktów w tej samej kategorii: