AL-KO KOSA SPALINOWA BC 260 MT - MULTITOOL

113787

Nowy produkt

4003718060720

AL-KO

100 Przedmioty

1 200,00 zł brutto

-299,00 zł

1 499,00 zł brutto

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 499,00 zł


Zapytaj o rabat - produkt
AL-KO KOSA SPALINOWA BC 260 MT - MULTITOOL

AL-KO KOSA SPALINOWA BC 260 MT - MULTITOOL

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Multitool spalinowy AL-KO BC 260 MT - zestaw

Koś niezależnie i gdziekolwiek chcesz: AL-KO BC 260 MT przekonuje wydajnością koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Multitool spalinowy o szerokości roboczej 41 cm (żyłka) lub 25 cm (nóż) sprawdza się w większych ogrodach, na łąkach, na zboczach i na krętych terenach - bez kabli lub ładowania akumulatora. Pracuj tą kosą tam, gdzie kosiarka osiąga swoje możliwości. Ponadto w zestawie otrzymujesz okrzesywarkę łańcuchową (25,4 cm) na wysięgniku oraz nożyce do żywopłotu (46 cm) na wysięgniku. 3 urządzenia w 1!

Niska waga, regulowana kierownica typu i wygodna funkcja regulacji żyłki - automatyka impulsowa - dla zawsze optymalnej długości żyłki. Wszystkie te cechy zapewniają, że kosa jest bardzo bezpieczna i łatwa w użyciu. Ponadto dzięki pasowi nośnemu praca jest wygodna i ergonomiczna.

 

Szczegóły techniczne multitoola spalinowego AL-KO BC 260 MT

Dzięki łatwemu do uruchomienia silnikowi 2-suwowemu 0,8 kW najnowszej generacji, ten multitool jest niezastąpionym pomocnikiem, z którego możesz łatwo i bezpiecznie korzystać nawet jako początkujący i hobbystyczny ogrodnik. Z wielką mocą pokonasz każdy teren – czy to na dużych trawnikach, w wysokiej trawie czy w zaroślach.

Elastyczność pracy dzięki wymiennej głowicy tnącej: głowicę żyłkową o szerokości cięcia 41 cm zastępuje w mgnieniu oka dołączony do zestawu metalowy nóż o szerokości roboczej - dla łatwego wykoszenia zarośla i dzikich roślin! Niewielka waga oraz łatwa obsługa z ergonomicznym uchwytem typu zapewniają wydajną pracę i szybkie rezultaty koszenia w dzikim terenie, jak również przy ogrodzeniach i ścianach, a zwłaszcza na zboczach. Lekka, wytrzymała rura trzonu wykonana z aluminium. Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić optymalną długość nici podczas koszenia - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię (nie wolno tego robić podczas założonego noża do koszenia!).

Dzięki silnikowi spalinowemu jesteś niezależny od czasu ładowania baterii i splątanych kabli - Twój plus na dużych trawnikach i odległych obszarach.

Pomimo silnika benzynowego, BC 260 MT dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, optymalnemu rozłożeniu ciężaru i wygodnym uchwytom jest łatwy w obsłudze nawet dla hobbystów i początkujących ogrodników.

Uwaga: Informacje dotyczące obszarów koszenia mogą się różnić w zależności od rodzaju ścinanego materiału (wysokość trawy, gęstość, stopień zawilgocenia itp.).

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Comfort
Żyłka tnąca w cm 41
Moc w kW 0.75
Moc w KM 1
Typ silnika 2-suwowy
Pojemność w cm³ 26
Ssanie automatyczne Tak
Długość cięcia w mm 390
Regulacja przepływu oleju tak
Dzielony wał tak
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóz
Długość prowadnicy w cm 25
Silnik Spalinowy
Długość cięcia w cm 25
Średnica wału w mm 26
Primer tak
Napięcie łańcucha z narzędziami
Rodzaj noża ostrzony diamentowo
Smarowanie łańcucha automatyczne
Beznarzędziowy napinacz łańcuc Nie

Opinie

Napisz opinię

AL-KO KOSA SPALINOWA BC 260 MT - MULTITOOL

AL-KO KOSA SPALINOWA BC 260 MT - MULTITOOL

30 innych produktów w tej samej kategorii: