Najnowsze porady

Firma MASTER - lider w produkcji nagrzewnic

352 Views 0 Liked

Firma MASTER to włoski producent przenośnych nagrzewnic powietrza. Od ponad 50 lat jest liderem w tej branży, oferując szeroki wybór urządzeń do zastosowań domowych, przemysłowych i komercyjnych.

Historia firmy

Firma MASTER została założona w 1973 roku przez braci Mario i Alberta Rossich. Początkowo zajmowała się produkcją grzejników elektrycznych, ale wkrótce przeniosła się na rynek nagrzewnic. W 1980 roku firma wprowadziła na rynek pierwszą przenośną nagrzewnicę olejową, która szybko stała się bestsellerem.

W kolejnych latach firma MASTER stale rozwijała swoją ofertę, wprowadzając na rynek nowe modele nagrzewnic o różnych zasilaczach, mocach i funkcjach. W 2017 roku firma została przejęta przez duńską grupę Dantherm, która jest światowym liderem w produkcji systemów klimatyzacyjnych i grzewczych.

Oferta firmy MASTER

Obecnie firma MASTER oferuje szeroki wybór nagrzewnic powietrza, obejmujący:

 • Nagrzewnice elektryczne: ogrzewanie ekonomiczne i bezpieczne, bez emisji spalin.
 • Nagrzewnice olejowe: ogrzewanie wydajne i trwałe, z możliwością regulacji temperatury.
 • Nagrzewnice gazowe: ogrzewanie mobilne i niezawodne, o dużej mocy.
 • Nagrzewnice przemysłowe: ogrzewanie wydajne i trwałe, do zastosowań profesjonalnych.

Nagrzewnice MASTER są dostępne w różnych mocach, aby dopasować je do potrzeb każdego użytkownika. Urządzenia są również wyposażone w szereg funkcji ułatwiających ich użytkowanie, takich jak termostat, zabezpieczenie przed przegrzaniem czy funkcja timer.

Nagrzewnice MASTER w Polsce

W Polsce firma MASTER jest obecna od 1990 roku. Oferowane przez nią urządzenia są dostępne w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych.

Podsumowanie

Firma MASTER to lider w produkcji nagrzewnic powietrza, oferująca szeroki wybór urządzeń do zastosowań domowych, przemysłowych i komercyjnych. Nagrzewnice MASTER są wydajne, trwałe i łatwe w użyciu, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka skutecznego sposobu na ogrzanie pomieszczeń.

Warto również wspomnieć o następujących kwestiach:

 • Innowacje: firma MASTER jest znana z wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Warto wspomnieć o kilku przykładach, takich jak:
  • Nagrzewnica MASTER AIR BUS z odprowadzeniem spalin, która jest idealna do ogrzewania dużych przestrzeni, takich jak hale sportowe czy koncertowe.
  • Nagrzewnica MASTER B 100 CED z wbudowanym termostatem, która pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury w pomieszczeniu.
 • Gwarancja: firma MASTER udziela swoim klientom 2-letniej gwarancji na wszystkie produkty a nawet 3 letnia w formie przedłużenia. Warto podkreślić, że jest to gwarancja producenta, która zapewnia najwyższą jakość urządzeń.
 • Obsluga klienta: firma MASTER zapewnia swoim klientom profesjonalną obsługę klienta. Warto wspomnieć o tym, że klienci mogą uzyskać pomoc telefoniczną, mailową lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej firmy.

Leave a comment

Log in to post comments