Wyprzedaż! STIGA KOSIARKA ROTACYJNA DO JEDNOSTKI SILEX 95 Zobacz większe

STIGA KOSIARKA ROTACYJNA DO JEDNOSTKI SILEX 95

290950010/10

Nowy produkt

8008984583764

Stiga

199 Przedmioty

1 461,00 zł brutto


Zapytaj o rabat - produkt
STIGA KOSIARKA ROTACYJNA DO JEDNOSTKI SILEX 95

STIGA KOSIARKA ROTACYJNA DO JEDNOSTKI SILEX 95

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Skróć czas żmudnej, ogrodowej pracy do minimum i zainwestuj w nowość. Oto kosiarka rotacyjna, przeznaczona do wielozadaniowego urządzenia Silex 95, które zdążyło na dobre zadomowić się w garażach naszych Klientów. Wystarczy podłączyć urządzenie do jednostki centralnej, by cieszyć się bezproblemową, sprawną i wysoce wydajną pracę – bez względu na wielkość trawnika! Kosiarka rotacyjna montowana jest z przodu jednostki centralnej, a koszenie odbywa się przy użyciu noża o średnicy 53 cm. Bardzo duża moc sprzętu, w połączeniu z łatwością obsługi i przyjemnym sterowaniem sprawia, że jest ono przydatne zarówno w niewielkich przydomowych ogródkach, jak również na bardzo rozległych trawnikach. W stworzeniu tego rozwiązania wykorzystaliśmy nowoczesne technologie oraz wiedzę, co okazało się mieszanką iście wybuchową. Prostota obsługi oraz wysoka jakość działania sprawiają, że odpoczniesz pracując i będziesz mógł rozkoszować się pięknem swoich terenów zielonych – bez względu na ich wielkość. Postaw na sprawdzone rozwiązanie. Cena nie obejmuje jednostki centralnej Silex 95.

Kosiarka rotacyjna Stiga do urządzenia Silex 95 to gwarancja łatwości i precyzji cięcia na trudnym terenie, m.in. pod drzewami. Umożliwia precyzyjne koszenie trawnika, również o wysokim stopniu twardości. Mechanizm tnący tworzy nóż, który obraca się wokół własnej osi i osiąga odpowiednią prędkość w trakcie pracy. Ogromną zaletą jest uniwersalność osprzętu. Może działać jako kosiarka mulczująca przeznaczona do mielenia trawy. Spełnia swoje zadanie nie tylko w ogródku, ale też w sadach, na pokaźnych gruntach rolnych czy w trakcie pielęgnacji miejskiej zieleni.

Prezentowany osprzęt to jeden z wielu elementów, który można zastosować w wielofunkcyjnym urządzeniu ogrodowym. Chcąc skorzystać z uniwersalnego sprzętu do kompleksowej pielęgnacji plenerowej przestrzeni, polecamy też inne akcesoria: glebogryzarkę, obsypnik czy szczotkę zamiatającą.

Specyfikacja techniczna

SYSTEM PRACY

  • Szerokość robocza 53 cm

WYMIARY CAŁKOWITE

  • Wielkość opakowania 820 X 570 X 210 mm
  • Waga 17,70 kg

8 innych produktów w tej samej kategorii: