AL-KO Kosiarka elektryczna 32.2 E Comfort 113851

113851

Nowy produkt

4003718061567

100 Przedmioty

689,00 zł brutto


Więcej informacji

Design i wygoda – nowa definicja w kosiarce elektrycznej AL-KO 32.2 E Comfort

Nasz nowy język projektowania pojawia się również w segmencie komfortu naszych kosiarek elektrycznych. Szykowny, nowy design połączony z wysoką rozpoznawalnością - nasz nowy język projektowania.
Wygodna i bezemisyjna praca

Dzięki bezemisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna jest idealnym pomocnikiem w pielęgnacji trawnika w każdej dzielnicy mieszkalnej. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 1200 W porusza się bez spalin, oleju silnikowego, wydzielania ciepła i hałasu. Praca przewodowa pozwala na cichą pracę bez martwienia się o czas ładowania lub tankowania - i bez dodatkowego ciężaru akumulatora lub zbiornika paliwa. Efekt: gładkie, zielone koszenie przy niewielkim ciężarze i dużym komforcie jazdy.

Kompaktowy model 32.2 E Comfort o szerokości koszenia 32 cm robi szczególne wrażenie ze względu na kompaktową konstrukcję bez wystających kół - idealny do precyzyjnego koszenia blisko krawędzi w narożnikach i małych, krętych ogródkach. Dzięki solidnemu uchwytowi do przenoszenia, centralnej regulacji wysokości koszenia i niskiej wadze 12,4 kg, wbudowaliśmy w tę kosiarkę wiele elementów zapewniających wygodę - idealną również dla właścicieli ogrodów lub seniorów, którzy cenią sobie łatwą obsługę. A dla maksymalnego komfortu jazdy, przyjemny podwójny przełącznik jest przymocowany do ergonomicznie ukształtowanego miękkiego uchwytu.

Kosiarka wyposażona jest w miękki uchwyt.

Dzięki szerokości koszenia 32 cm i 35-litrowemu pojemnikowi na materiał kosiarka nadaje się do trawników o powierzchni do 250 m². Dzięki aerodynamicznemu kształtowi obudowy i dużemu otworowi, sadzonki są optymalnie chwytane, a kompaktowy pojemnik na trawę jest skutecznie napełniany. Ponadto pojemnik na śmieci ze wskaźnikiem poziomu napełnienia i uchwytem do przenoszenia ułatwiającym opróżnianie ułatwia pracę. W pełni składana kierownica zapewnia oszczędność miejsca podczas przechowywania. Ponadto można go przechowywać w pozycji pionowej, co zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce i ułatwia czyszczenie.

Funkcje 2in1
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Średnica przednich kół w mm 155
Obudowa Plastikowy
Wyrzut boczny nie
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Rozłączanie napędu nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 3
Napęd na koła brak
powierzchnia do mkw 300
Poziom hałasu w dB(A) 94
Silnik Elektryczny
pojemność kosza 35
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 82
Możliwość zam. zaczepu Tak
Funkcja mulczowania nie
Wartość K w m/s² 1
Zbieranie do kosza tak
Ilość noży 1
Marka AL-KO
Linia Comfort
Szerokość robocza w cm 32
Wys. koszenia min/max (mm) 20 - 75
Moc silnika w kW 1200
Regulacja wysokości kierownicy tak
Regulacja wysokości Łatwa regulacja wysokości
Uchwyt kierownicy Standardowy uchwyt
Składana kierownica tak
Kierownica kokpitu kosiarki Brak kokpitu
Średnica tylnych kół w mm 180
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak

30 innych produktów w tej samej kategorii: