AL-KO Hydrofor Hw 4500 Fcs

112850

Nowy produkt

4003718042979

20 Przedmioty

1 469,00 zł brutto


Więcej informacji

  • Silnik elektryczny
  • Moc: 1 300 W
  • Maksymalna głębokość zasysania: 8 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 50 m
  • Maks. ciśnienie tłoczenia: 5,0 bar
  • Maksymalna wydajność: 4 500 l / h
  • Ciśnienie zał. / wył.: 2,0 bar / 3,8 bar
  • Napęd pompy: 1-stopniowy
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1”
  • Poj. Zbiornika ciśnienia: 17 l

Hydrofor HW 4500 FCS COMFORT

Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub cysterny? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Czy chciałbyś pompować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? Dzięki naszym hydroforom jest to możliwe. Są idealnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym i ogrodzie.

Niezawodne korzystanie z wody deszczowej lub ze studni jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wodociągom domowym AL-KO. Dzięki naszym hydroforom możesz niezawodnie dostarczać wodę do nawadniania ogrodu dzięki inteligentnej elektronice, trwałej mechanice pomp i ciśnieniowemu zbiornikowi wody z 17-litrowym zbiornikiem ciśnienia, a nawet używać wody w domu do spłukiwania toalety, mycia naczyń, brania prysznica lub kąpieli. Domowy automat wodny AL-KO HW 4500 FCS COMFORT to nasz model z głowicą pompy wykonaną ze stali nierdzewnej, który zagwarantuje automatyczne zaopatrzenie w wodę gospodarstwo domowe.

 
Szczegóły techniczne hydroforu HW 4500 FCS COMFORT

Dzięki wysokości tłoczenia do 50 metrów i maksymalnej głębokości zasysania do 8 metrów przy maksymalnym ciśnieniu tłoczenia 5,0 bara, hydrofory mogą być wykorzystywane w różny sposób. Woda może być pobierana z zbiornika naziemnego, beczki deszczowej czy głębokiej studni - natychmiast gotowa do użycia pompa o przepływie do 4500 litrów / godzinę przekonuje do siebie w każdej sytuacji. Dzięki stałemu ciśnieniu hydrofory AL-KO z mocnym 1-stopniowym napędem o mocy 1300 W mogą być używane niezawodnie do rożnych zadań.

Domowe automaty wodne pracują bardzo sprawnie, wydajnie i oszczędzają energię. Zainstalowane na stałe w domu lub w piwnicy hydrofory AL-KO nie tylko zapewniają stałe ciśnienie, ale także włączają się automatycznie po pobraniu wody. Jest również bardzo cichy z maksymalną emisją dźwięku.

Wydajny system zasysania AL-KO zapewnia szybki transport wymaganej wody, nawet na duże odległości. W ten sposób pompa jest gotowa do użycia w krótkim czasie. Przyłącza węży odpowiadają standardowemu rozmiarowi 1 cala, dzięki czemu istniejące systemy nawadniające można łatwo połączyć z domowymi automatami wodnymi AL-KO.

Dzięki zintegrowanemu filtrowi wstępnemu XXL wnętrze pompy jest dobrze chronione przed zanieczyszczeniami. Hydrofor ten posiada również system FCS, który odpowiada 24 godziny / 7 dni w tygodniu za ochronę przed suchobiegiem.

Uwaga: Pompa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

Dane techniczne

Linia Comfort
Ciśnienie wyłączania w barach 3.8
Maks. wysokość tłoczenia w m 8
Ochrona przed suchobiegiem tak
Moc silnika w W 1300
maksymalny przepływ l / h 4500
Pojemność zbiornika ciśnie. 17
Filtr tak
Poziom hałasu w dB(A) 76
Maks. ciś. tłoczenia w barach 3.8
Gwar. poziom hałasu w db(A) 78
Napęd pompy 1-stopniowy
⌀ wylotu pompy G 1" (33,3 mm)
Marka AL-KO
Średnica rury G 1" (33,3 mm)
Przełącznik ciśnienia mechanicznie
Max. wysokość tłoczenia w m 50
Ciśnienie załączania w barach 2
Wyświetlacz ciśnienia manometr
Klucz filtra tak 

30 innych produktów w tej samej kategorii: