AL-KO - Pompa zanurzeniowa TWIN 14000 Premium

112831

Nowy produkt

100 Przedmioty

549,00 zł brutto


Więcej informacji

WYSYŁKA GRATIS


Łatwe przestawienie stopy pompy , z trybu do pracy w wodzie zanieczyszczonej lub czystej. Do zastosowania w wąskich szybach dzięki wbudowanemu wyłącznikowi pływakowemu (TWIN 14000)

Niezawodne i uniwersalne zastosowanie Pompy zanurzeniowe Twin frmy AL-KO, dzięki łatwemu przestawianiu stopy pompy, oferują wszystkie zalety pomp do brudnej i czystej wody w jednym urządzeniu, począwszy od szybkiego wypompowywania brudnej wody przy wysuniętej stopie pompy, po usuwanie resztek wody w trybie płytkiego zasysania.


W każdym położeniu Za pomocą wbudowanego przełącznika poziomu można całkiem wygodnie ustawiać poziom wody w trybie automatycznym; alternatywnie w trybie ciągłym możliwe jest także płytkie zasysanie .


Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu Solidne i nierdzewne wały ze stali szlachetnej, łożyska kulkowe niewymagające smarowania i konserwacji, wytrzymałe potrójne uszczelki i stabilna obudowa sprawiają, że pompy zanurzeniowe AL-KO są trwałe i niezawodne.


Szybkie i łatwe odwadnianie Silną stroną pomp zanurzeniowych AL-KO są duże ilości tłoczonej cieczy do 15000 l/h oraz uniwersalność zastosowania. dzięki takim cechom nawet duże ilości brudnej wody można usunąć w mgnieniu oka.Cechy produktu:

- Nr artykułu     112831
- EAN     4003718042788
- Linia produktów     AL-KO
- Tryb pracy     silnik elektryczny
- Długość przewodu w m     10
- Moc w W     1 000
- Product Dimensions (LxBxH)     29,2x19,1x34,4 cm
- Max. głęb. zanurzenia (m)     7
- Maks. wys. podnoszenia w m     10
- Maks. wydajność w l/h     15 000
- Maks. ziarnistość (mm)     30
- Wyjście ?     G 1,5" (47,8 mm)
- Płaskie odsysanie     Tak
- Waga w kg     8,2Gwarancja:

- paragon: 3 lata
- faktura: 1 lata

-- więcej informacji dotyczących produktu oraz gwarancji znajdą Państwo u sprzedawcy pod numerem tel.: 668-072-408 lub wysyłając zapytanie na e-mail sklep@kupnarzedzia.plNIEMIECKA INŻYNIERIA ? MADE IN AUSTRIA

AL-KO ? urządzenia ogrodowe skonstruowane w Niemczech ? ?engineered in Germany?. Niedaleko miejscowości Günzburg położonej w Szwabii w Bawarii od ponad 40 lat konstruujemy i opracowujemy urządzenia ogrodnicze, które łączą w sobie innowacyjność, najwyższą jakość i najnowszą technikę. Stale w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, zawsze z zamiarem stworzenia urządzeń przyszłościowych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

AL-KO - Pompa zanurzeniowa TWIN 14000 Premium

AL-KO - Pompa zanurzeniowa TWIN 14000 Premium

30 innych produktów w tej samej kategorii: