Producenci

Informacja

Raty Santander

Lista produktów producenta: Master

MASTER nagrzewnice


Posiadamy w swojej ofercie narzędzi bardzo duży wybór nagrzewnic firmy MASTER.


Znajdą Państwo u nas nagrzewnice gazowe, olejowe oraz elektryczne z odprowadzaniem spalin i bez, do użytku domowego jak i przemysłowego. Firma MASTER jest wiodącą na rynku europejskim firmą produkującą nagrzewnice, dmuchawy i wiele innych urządzeń związanym z ogrzewaniem i wymianą powietrza. Wykwalifikowana kadra pracownicza w naszej firmie zapewni odpowiedni wybór nagrzewnic zapewniając odpowiednie ich wykorzystanie. Dodatkowo nasza firma prowadzi wykwalifikowany serwis nagrzewnic firmy MASTER


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NA NAGRZEWNICE MASTERNarzędzie do każdego zadania - nagrzewnice Master


W sklepie z elektronarzędziami Master znajdziesz szeroki wybór nagrzewnic, które sprawdzą się w każdym zadaniu. Oferujemy nagrzewnice elektryczne, gazowe, kominowe i przemysłowe.


Narzędzie do każdego zadania


Nagrzewnice Master to idealne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń, usuwania farby, wygrzewania powierzchni czy lutowania. W naszej ofercie znajdziesz nagrzewnice o różnych parametrach, dzięki czemu możesz wybrać model idealny do Twoich potrzeb.


Nagrzewnice elektryczne


Nagrzewnice elektryczne to najpopularniejszy rodzaj nagrzewnic. Są łatwe w obsłudze i bezpieczne w użytkowaniu. W naszym asortymencie znajdziesz nagrzewnice elektryczne o mocy od 1 kW do 10 kW.


Nagrzewnice gazowe


Nagrzewnice gazowe są bardziej wydajne niż nagrzewnice elektryczne, ale wymagają podłączenia do butli gazowej. W naszej ofercie znajdziesz nagrzewnice gazowe o mocy od 3 kW do 20 kW.


Nagrzewnice kominowe


Nagrzewnice kominowe są przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń o dużym metrażu. Są zasilane gazem propan-butan i nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej.


Nagrzewnice przemysłowe


Nagrzewnice przemysłowe to urządzenia o dużej mocy, przeznaczone do profesjonalnego użytku. Są wykorzystywane w warsztatach, fabrykach i innych obiektach przemysłowych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nagrzewnic Master!


na stronę
Pokazuje 1 - 42 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 62 elementów